© Copyright Jaromír Adamec | Web designed by Shark@

 

 

ROCKOVÁNÍ!!! KAŽDÝ MÁ V SOBĚ DUŠI ROCKERA! :o)

TATO STRÁNKA OBSAHUJE RŮZNÉ MATERIÁLY Z MÉHO "ŘÁDĚNÍ" NA ROCKOVÉ SCÉNĚ. TO JE DOBA DÁVNO MINULÁ, ALE ZNÁTE TO - NIKDY NEVÍME, KDY SOPKA ZASE VYBUCHNE...:o) Jedná se převážně o působení ve zlínských rockových kapelách (od thrash-metalu až po funk-rock). Kapely vznikaly a zase se rozpadaly (nározové změny) a někdy šlo jen o hostování. Stálo to ale za to!!!

1984 - 1991 - el. kytara + zpěv
Můj první vstup mezi tvrdé kožené borce pod vedením Luby "Geneho" Šipky. Vzory: Slayer, Metallica, Testament apod. Hrálo se co možná nejrychleji a nejtvrději! Rrrrrrrrrrachot!!!
1986 - 1987 - el. kytara+vokály
Po odchodu části T.N.T. na vojnu jsme s bubeníkem Tonym Hamplem šli pod vedení Miry "Koberce" Koňárka (bývalý Centrum) a hráli všechny oblíbené heavy-rockové pecky!!!
1990 - 1991 - el. kytara+vokály
Po vojně a znovuvzkříšení T.N.T. jsem ve společné zkušebně pomáhal s kytarou ve spřátelené kapele. Byla to super nad- sázka a přitom skvělý big-beat! Pořádně tvrdý rock´n´roll!!!
1991 - 1992 - el. kytara+vokály
Jedna ze skvělých příležitostí, jak si zahrát už z profíky na koncertním programu o Velké Moravě. Velké díky celé partě kapelníka Pepy Pavky a taky zpěváku Milanu Khainovi!!!

1992 - 1993 - el. kytara + zpěv

Tak to byla skvělá záležitost, když se parta o mnoho let mladších týpků rozhodla víkendové taneční zábavy značně přitvrdit! Hrálo se: Metallica, Anthrax, Nirvana, Kabát apod.!!!
host koncertu - 1996 (kytara :o) Musím uznat, že když dodnes pustím live nahrávku z koncertu této party (mimochodem jde o veldejší projekt Dřevěné struny) tak každý tvrdí: "Originál Motörhead!" Kdepak, Zlíňáci!!!
1994 - 1995 - el. kytara+vokály Když jsem se už metalově vyřádil, našel jsem místo v super kapele, která lehce po vzoru Faith no more či Living Colour hrála dynamicky i emočně různorodý hard-funk. Fakt dobré!!!
1995 - 1996 - el. kytara Další záležitost hostování ve spřátelené kapele, kde zpěvák, kytarista a hlavně skladatel Milan Khain dokázal svými skladbami posunout moravský big-beat zase o kus dál!!!
1996 - 1997 - el. kytara + zpěv Po mých cestách po moravských kapelách jsem nakonec utvořil svou vlastní z mých hudebních přátel a začal zase vybíjet přebytek energie v pořádném nářezu! Jak jinak :o)

Připravuje se archiv fotek, mp3 a videí pro každou kapelu po kliknutí na její logo...

DEMO 1999 : Medley 5 rock. kapel - zpěv J. Adamec
DEMO 2006 : T. Kympl/J.Adamec - Clowny Stlowry - řev J. A.
DEMO 2015 : Deep Purple - Highway Star (cover)
DEMO 2015 : Chris Cornell- You know my Name (cover)